SON DAKİKA :
İSTANBUL19°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 07 Ekim 2014 Salı 22:50

Çanakkale’de Kobani yürüyüşü

/home/yztusr/public_html http://cdn2.yazete.com/store/img/canakkalede-kobani-icin-yuruduler-1474230-465x309.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/canakkalede-kobani-icin-yuruduler-1474230-622x360.jpg
Çanakkalede Kobani için yürüdüler

Çanakkale’de, Kobani’ye yönelik IŞİD saldırılarını protesto etmek için yürüyüş düzenlendi. Yürüyüşte zaman zaman gerginlikler yaşandı.


Çanakkale kordon Golf Çay Bahçesi önünde toplanan bir grup, burada 'Kobani’de katliam var' pankartı açarak yürüyüşe geçti. 'Her yer Kobani, her yer direniş', 'Katil IŞİD, işbirlikçi AKP' sloganları atan grup, kordondan yürüyerek AK Parti il binası önüne kadar geldi. Burada AK Parti aleyhine sloganlar atan grup yürüyüşe devam etti.

Bu sırada bir kişinin yürüyüşe tepki göstermesi üzerine gerginlik yaşandı. Grup, gencin üzerine yürürken, polis ekipleri araya girdi. Zaman zaman polis ekipleri ile tartışan grup, iskele meydanına kadar geldi. Burada da sloganlar atan grup, bir süre oturma eylemi yaptıktan sonra dağıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

Atatürk Büstü ateşe verildi

SONRAKİ HABER

Sınırda tehlikeli müdahale

YORUM YAZ
Henüz yorum yapılmamış.

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.