ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Haziran 2013 Cumartesi 15:14

Çamlık Milli Parkı piknikçilerin gözdesi


Yozgat’ta vatandaşlar, hafta sonlarını Türkiye'nin ilk Milli Parkı olan Çamlık Milli Parkı ve mesire alanlarında piknik yaparak değerlendiriyor.

Haftanın yorgunluğunu arkadaş grubuyla piknik yaparak atmak isteklerini belirten Kadir Ateş, "Hafta içi çalıştığımızdan dolayı piknik yapmaya pek fırsatımız olmuyor. İlimizde en fazla rağbet edilen yer Çamlık Milli Parkımız, ilçelerden gelen vatandaşlarımız da burada piknik yaptıkları için çok kalabalık oluyor. Biz de arkadaş grubumuzla çamlığımızda mesire yerinde pikniğimizi yapıyoruz. Ocağımızı yaktık saç kavurması yapıyoruz." dedi.

Yakup Salman ise uzun süren yağmurlu havadan dolayı pikniğe çıkmaya fırsat bulamadıklarını ifade ederek, "Bu yıl önceki yıllara göre biraz fazla yağışlı geçti. Bugün hava çok güzel bizde ailemizle bu güzel havanın tadını çıkarmak için buraya piknik yapmaya geldik. Hafta içi çalıştığımız için piknik yapmaya pek fırsatımız olmuyordu. İnşallah havalar artık güzel gider de bizler de haftanın iş yoğunluğunu böyle piknikte ailelerimizle ve arkadaşlarımızla birlikte atarız." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER