ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 18 Mart 2014 Salı 20:17

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çelik, Şanlıurfa'da


Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, " Bu memlekette birçok parti var. Bu partilerin Türkiye'nin tümünü kucaklamadığını sizler de biliyorsunuz. Türkiye'nin dört bir tarafına hitap eden, milleti kucaklayan tek parti var, AK Parti'dir" dedi.
Çelik, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Halil Özcan, AK Parti Akçakale Belediye Başkan Adayı Abdulhakim Ayhan ve partililerle Akçakale'ye bağlı Obalı köyünde yapımı tamamlanan taziye evinin açılışını yaptı.
Bakan Çelik, burada yaptığı konuşmada, Suriye sınırındaki olaylardan en çok etkilenen ve dezavantajlı duruma düşen Akçakale'nin durumunu iyi bildiklerini ve seçimlerden sonra ilk olarak Akçakale ve Ceylanpınar'da hizmete start vereceklerini söyledi.
Hastane ve öğrenci yurtları inşaatının tamamlanmak üzere olduğunu belirten Çelik, şunları kaydetti:
"Köyleri gördük. Yolları iyi, seçimlerden sonraki süreçte kanalizasyonu, içme suyu ve parke taşı döşenmemiş bir tek köyümüz kalmayacaktır. Sizler bu vatana bu toprağa bağlı insanlarsınız. Bu memlekette birçok parti var. Bu partilerin Türkiye'nin tümünü kucaklamadığını sizler de biliyorsunuz. Türkiye'nin dört bir tarafına hitap eden, milleti kucaklayan tek parti var, AK Parti'dir. AK Parti ve Başbakanımız sayesinde Türkiye'de istikrar sağlandı. Allah'a şükür 12 yıldır dünya devletleri arısında başımız dik olarak yürüyoruz."
Bakan Çelik ve beraberindekiler açılışın ardından Yalınlı ve Bulgu köylerinde vatandaşlarla sohbet etti.

 

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER