ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Aralık 2012 Salı 02:06

Çakır, yeni yönetimi kurma çalışmalarına başladı

Çakır, yeni yönetimi kurma çalışmalarına başladı


Zonguldak’ın Ereğli ilçesinde AK Parti ilçe teşkilatı tarafından istişare toplantısı düzenlendi.

Genel merkezden başkanlık ataması yapılan ve yönetimi kurmakla görevlendirilen Fatih Çakır, partili belediye başkanları, il genel ve belediye meclis üyeleri, eski ilçe başkanları ve yöneticileriyle bir araya geldi. Çakır, burada yaptığı konuşmada, "Bu konuda sizinle bir araya gelerek istişare etmek, görüş alışverişinde bulunmayı uygun gördüm. Önümüzdeki süreçte birlik ve beraberlik içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Öncelikli hedefimiz de yerel seçimlerde Ereğli Belediye Başkanlığı’nı almak olacak. Önceki dönemde teşkilatımızda görev alan başkan ve yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyorum. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Teşkilat Başkanı Ekrem Erdem’in talimatıyla göreve geldik. İstişaremize de AK Parti ailesinden başladık. Sivil toplum kuruluşlarıyla istişarelerimizi yapacağız. Ereğli’de her kesimi temsil eden, birlik ve beraberliğin en üst düzeye çıktığı güçlü bir yönetim oluşturma hedefiyle yola çıktık. Bir hafta içinde görüşmelerimizi yaparak yönetimimizi oluşturmamız gerekiyor. Ereğli çok geniş bir alan, zamanımız ise kısa. Çok kesimle diyalog kurmamız lazım. Bu anlamda Ereğli’nin önüne en iyi listeyi koyacağımıza inanıyorum." dedi.

AK Parti eski İlçe Başkanı Adem Öztürk de partilerine hizmete devam edeceklerini ifade ederek, "Ekip olarak bundan sonra da çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Göreve gelecek arkadaşlarımıza da desteğimizi sürdüreceğiz." diye konuştu.

Basına kapalı devam eden toplantıya, Gülüç Belediye Başkanı Aydın Güngör, Çaylıoğlu Belediye Başkanı Rıfkı Gültekin de katıldı.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER