ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 17:29

Cahit Nakıboğlu 3 altın madalya ile döndü

Cahit Nakıboğlu 3 altın madalya ile döndü


Özel Cahit Nakıboğlu Koleji, Fatih Koleji tarafından düzenlenen Ulusal Sosyal Bilimler Olimpiyatı'nda (SOBİO) üç altın madalya kazanarak, büyük bir başarıya imza attı.

Gaziantep Özel Cahit Nakıboğlu Koleji öğrencilerinden Tuğçe Bozok, ‘Tek Türkiye ve Halkların Kardeşliği’ eseriyle ‘Takdim’ kategorisinde, Ömer Faruk Doğan, ‘Savaş ve Çocuk’ eseriyle ‘İngilizce Takdim’ kategorisinde, Zübeyde Betül Yarar ve Nesibe Sena Çakmak ise, ‘Kim Sesim Olsun?’ eserleriyle, ‘Proje’ kategorisinde okullarını ve Gaziantep’i en iyi şekilde temsil ederek, üç altın madalya kazanmayı başardı. ‘Tek Türkiye ve Toplumların Kardeşliği’ eseriyle, ‘Takdim’ kategorisinde madalya kazanan Tuğçe Bozok’un jüri tarafından beğenilen sunumu, olimpiyata damga vurdu. Bozok’un eseri, davetliler tarafından büyük alkış aldı. Bozok “Böyle bir ödül hak etmek, benim için gurur verici.” açıklamasını yaptı.

Cahit Nakıboğlu Koleji öğrencilerinin, üç altın madalya kazanarak dönmelerinin kendilerini mutlu ettiğini kaydeden Özel Güney Eğitim Kurumları Genel Müdürü Yaşar Narı, "Güney Eğitim Kurumları’na bağlı okulların, başarısı her geçen gün artmaktadır. Güney Eğitim Kurumları olarak biz, öğrencilerimiz için her zaman en iyiyi ve yükseği hedefliyoruz. Ben, bizlere bu mutluluğu yaşatan öğrencilerimizi tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.” dedi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER