ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Temmuz 2013 Perşembe 13:47

Çağlayan, Bozyazı ve Aydıncık'ı ziyaret etti

Çağlayan, Bozyazı ve Aydıncıkı ziyaret etti


Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Tarsus Belediye Başkanı ve Mersin Büyükşehir Belediye başkan aday adayı Burhanettin Kocamaz ile birlikte Bozyazı ve Aydıncık'ta vatandaşlarla bir araya geldi.
        
        AK Parti Bozyazı ilçe binası önünde toplanan partililere seslenen Çağlayan, ''Bizim siyaset anlayışımızda milletimize hükmetmek yok, milletimize hizmet etmek var ve bu hizmetten de büyük onur duyuyoruz.'' dedi.Çağlayan, ''Çok şükür IMF’ye borcumuz kalmadı. Artık birlik ve beraberlik süreci içerisinde önümüze daha emin bakarak daha hızlı büyümeye devam edeceğiz. Faizler AK Parti hükümeti öncesi 60-70’lerde seyrederken, bugün tek haneli rakama yüzde 5’in altına indi. Yatırımlarımıza devam ediyoruz. Ama faiz lobisine hizmet edenler boş durmuyor. Biz vatandaşlarımızın daha mutlu ve huzurlu bir ortamda yaşamalarını sağlamaya çalıştıkça onlar rahat durmuyorlar.” diye konuştu.

        Bozyazı'da yapılanlardan bahseden Çağlayan, Bozyazı Anadolu İmam Hatip ve Tekmen Sağlık Meslek liselerinin öğrenci kayıtlarına başladığını ve Tekmen Ortaokulu'nun yapımı için gerekli izinler alınarak çalışmalara başlandığını belirtti.

        Bakan Çağlayan ve beraberindekiler, Bozyazı'dan sonra Aydıncık'a geçti. Burada bir konuşma yapan Tarsus Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz, dünyanın bir çok yerinde ve Müslüman aleminde zulüm ve karmaşıklıklar yaşandığını hatırlattı, Ramazan'ın birlik, beraberlik, barış ve kardeşlik getirmesini temenni etti. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER