ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 04 Şubat 2013 Pazartesi 17:17

Büyükaslan: "Yeni dönemde tekrar adayım"

Büyükaslan: "Yeni dönemde tekrar adayım"


Adıyaman Belediye Başkanı Necip Büyükaslan, yeni dönemde tekrar belediye başkanlığı için aday olacağını açıkladı. Büyükaslan, Adıyaman Sporcular Derneği (Spor-Der)’i ziyaret ederek, sporla ilgili hedeflerini anlattı.

Spor-Der’de gerçekleşen ziyarette, Başkan Büyükaslan’ı Spor-Der Başkanı Yusuf Babar ve derneğin yönetim kurulu üyeleri ağırladı. Büyükaslan, seçildiği ilk günden bu yana spor camiasına yardımda bulunduğunu dile getirdi. Ayrıca spor camiasıyla ilgili hizmetlerini ve hedeflerini anlattı ve yeni dönemde tekrar aday olacağını belirtti.
Spor-Der’in yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Büyükaslan; “Bu dernek, uzun yıllar Adıyaman’ımıza hizmet etmiş olan sporcularımızı bir çatı altında toplamakla güzel bir hizmete imza atıyor. Dernek kurucularının ve üyelerinin Adıyaman’a büyük yararları oluyor. Hepsi birbirinden değerlidirler. Hizmetlerinden dolayı şahsım ve kentim adına teşekkür ediyorum.

Adıyaman Belediyesi olarak bugüne kadar hep sporcularımızın yanında olduk. Sorunlarının çözümü için elimizden geldiği kadar yardımcı olduk, bundan sonrada olmaya devam edeceğiz. Yeni dönemde tekrar Belediye Başkanlığı için adayım. Spor camiasına hizmet etmeye devam edeceğim. Bilindiği üzere her yıl amatör spor kulüplerine malzeme yardımında bulunuyoruz. Bunu gelenekselleştirdik. Türkiye’de, Avrupa’da ve dünyada derece yapan sporcularımıza meclis kararıyla ödül veriyoruz. Karapınar Mahallesi’nde Belediyemize ait bir adet spor sahamız var. Bu arada spor tesislerimizin inşaatları hızlı bir şekilde devam etmektedir. Allah nasip ederse gerek olimpik kapalı yüzme havuzumuzun, gerekse kapalı spor salonumuzun inşaatları ivedilikle bitirilecek. Önemli olan tesislerdir. Önce yapımı devam eden tesisleri bitireceğiz. Tesislerin tamamlanmasıyla birlikte profesyonel sporcuların sayısında artış olacağına inanıyorum. Belediye Başkanı olarak daha nice yıllar Adıyaman’ımıza ve spor camiamıza hizmet edeceğiz” şeklinde konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER