ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Hafif Yağmur
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Kasım 2013 Cumartesi 12:06

Büyük buluşma gerçekleşti!

Büyük buluşma gerçekleşti!

Kılıçdaroğlu ile Sarıgül, Ankara'da biraraya geldi.


Kemal Kılıçdaroğlu, Mustafa sarıgül ile kahvaltıda buluştu. Buluşma, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun, Mustafa Sarıgül'ün yanına gitmesiyle başladı.

Partiden yapılan açıklamada, CHP üyesi olduktan sonra İstanbul Büyükşehir belediye başkan aday adayı olacağı bildirilen Sarıgül, İstanbul İl Başkan Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte Ankara'ya geldi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu, Sarıgül ve Salıcı ile Marrıot Otel'de kahvaltı etti. 

İLK RESMİ TEMASI ADNAN KESKİN SAĞLADI

CHP Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin, önceki gün Sarıgül'ü makamında ziyaret etmiş, ikili, toplantı sonrası yaptıkları açıklamalarda sıcak mesajlar vermişti.

İLK AÇIKLAMA SARIGÜL'DEN GELDİ

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile kahvaltıda biraraya gelen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, “Hayırlı bir görüşme oldu. Hepimize hayırlı olsun.” dedi.

CHP üyesi olduktan sonra İstanbul Büyükşehir belediye başkan aday adayı olacağı bildirilen Sarıgül, İstanbul İl Başkanı Oğuz Kaan Salıcı ile birlikte Ankara'ya geldi. Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile sabah saatlerinde Marriot Otel'de kahvaltı etti. İkilinin birarada olduğunu duyan basın mensupları da otelin önünde beklemeye başladı ancak Sarıgül ve Kılıçdaroğlu, arka kapıdan çıktı. Otelden ayrılan Başkan Sarıgül, hayırlı bir görüşme olduğunu söyleyerek, “Her şey çok güzeldi. Allah hayırlısını eylesin.” şeklinde konuştu.

KAYNAK:
Ajanslar
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER