ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 30 Nisan 2013 Salı 17:02

Bursa'da trafiğe 1 Mayıs ayarı yapıldı


Bursa Emniyet Müdürlüğü, 1 Mayıs İşçi Bayramı kutlama etkinlikleri sebebiyle bazı güzergahların araç ulaşımına kapanacağını bildirdi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, 1 Mayıs İşçi Bayramı etkinlikleri süresince saat 08.00’den itibaren, Stadyum Kavşağı'ndan Stadyum Caddesi iniş, İpekiş Kavşağı ve Darmstad caddelerinin her iki yönlü geliş ve gidiş istikametleri, Gençosman Kavşağı'ndan-Kent Meydanı-Uluyol Kavşağı-Hakimiyet Kavşağı'nın geliş ve gidiş istikameti, Fevziçakmak Caddesi çıkış istikametinin, etkinlik yürüyüşü ve miting süresince trafiğe kapatılacağı belirtildi. Gençosman Kavşağı'ndan ve Uluyol Kavşağı ile Fomara Meydanı istikametine geçmek isteyen araç sürücüleri, Ankara Yolu-Gökdere Bulvarı-Gökdere Kavşağı-Haşim İşcan Caddesi'ni kullanarak Fomara Meydanı istikametini kullanabilecek.

Altıparmak Caddesi-Stad Kavşağı'ndan-İzmir-Ankara yoluna çıkmak isteyen araç sürücüleri de Çekirge Caddesi-Çelikpalas Lambalar-Cumulcul Kavşağı-Sıcaksulardan İzmir ve Ankara yolu istikametlerini kullanabilecekler.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER