ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 11 Haziran 2013 Salı 15:34

"Bursa'da ticaretin gelişmesi için çalışıyoruz"

"Bursada ticaretin gelişmesi için çalışıyoruz"


İzgün Gıda Genel Müdürü Uğur Esen, Yönetim Kurulu üyeleriyle Bursa Ticaret Borsası başkanlığına seçilen Özer Matlı'yı ziyaret etti. Matlı’ya yeni görevinde başarılar dileyen Esen, Bursa’da ticaretin gelişmesi için Bursa Ticaret Borsası ile birlikte hareket etmeye hazır olduklarını dile getirdi.

Bursa Ticaret Borsası’nın da katkılarıyla Bursa’da iyi işler yapılacağını söyleyen İzgün Gıda Genel Müdürü Uğur Esen, "İzgün Gıda, toplu yemek sektöründe aktif rol alıyor. Yemeklerimizin yüzde 30’u eğitim kurumlarının yemek ihtiyacını karşılıyor. Bahar Et ve Süt Ürünleri Mağazası Beşevler ve Erikli olmak üzere iki mağazada hizmet veriyor. Ayrıca Yeşil Konak Restoran ile de Bursalılara hizmet veriyoruz. Yine kurmayı planladığımız et ve sucuk işleme tesisimizle de Bursamıza katma değer sağlamaya devam edeceğiz." dedi.

Ticaret Borsası’nın önemli projelere imza atacağına inandıklarını dile getiren Uğur Esen, “Bizler de borsamızın en önemli partnerlerinden biri olacağız. Kentimizin yararına üretilecek her projede sizlerle ortak hareket etmeye hazırız. Bursa’nın değerini artıracak her türlü oluşumda yer almak bizleri memnun eder." diyerek Özer Matlı’ya yeni görevinde başarılar diledi.

"TEK TAKINTIMIZ SORUNLARI ÇÖZMEK"

Ziyaretlerinden dolayı İzgün Gıda heyetine teşekkür eden Bursa Ticaret Borsası Başkanı Özer Matlı, "Bu kurum sizlerin kurumudur. Bu nedenle bizlerin işi oldukça zor. Sizlerin emanet ettiği bu emanete layık olmamız gerekir. Bizim birilerinin üzerinde olmak gibi bir takıntımız yok. Bizim tek takıntımız sizlerin sorunlarına çare olabilmek." diye konuştu.

İzgün Gıda’nın Bursa’nın en başarılı firmaları arasında yer alarak parmakla gösterilen bir işletme olduğunu ifade eden Matlı, "Sizler de Bursa’ya değer katan kuruluşlarsınız. Sektörel anlamda yaşadığınız sıkıntılar bizim de derdimizdir. Daha da başarılı işler yapabilmeniz için bütün sorunlarınızda yanınızda olmak isteriz." diyerek teşekkür etti.KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER