ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 12:56

Bursa müftüsünden doktorlara tavsiye

Bursa müftüsünden doktorlara tavsiye


Bursa Müftüsü Prof. Dr. Emin Ay, “Acı çeken hastaya gösterdiğiniz şefkat, ilgi, hizmet ve güler yüzünüz çok önemlidir. Hastalarınızın şifasında sevginizin de önemli bir payı bulunmaktadır.” dedi.

Prof. Dr. Mehmet Emin Ay, Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'in (sav) doğumun yıldönümü dolayısıyla düzenlenen Kutlu Doğum Haftası etkinlikleri kapsamında Doruk Sağlık Grubu çalışanları ile buluştu. Hastane çalışanlarına Rahmet Peygamberi'nin hayatını anlatan Prof. Ay, Peygamberin insan onuruna çok önem verdiğini dile getirdi. Adaletli olmak gerektiğinin altını çizen Ay, Peygamber'in iş hayatından örnekler vererek doğru ve dürüst çalışmanın önemini vurguladı.

Hastane çalışanlarının zor bir görev üstlendiğini hatırlatan Ay, şunları kaydetti: “Bütün zorluklara rağmen, hizmet verdiğiniz hasta size gönülden teşekkür ediyorsa, hem dünya hem de ahret sermayenize katkıda bulunmuş olursunuz. Acı çeken hastaya gösterdiğiniz şefkat, ilgi, hizmet ve güler yüzünüz çok önemlidir. Hastalarınızın şifasında sevginizin de önemli bir payı bulunmaktadır.” 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER