ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 25 Şubat 2014 Salı 15:30

Bursa Emniyeti'nde yeni tasfiye; 19 müdür yardımcısının yeri değişti

Bursa Emniyetinde yeni tasfiye; 19 müdür yardımcısının yeri değişti


Türkiye’yi sarsan 17 Aralık'taki yolsuzluk operasyonu sonrası emniyetteki tasfiye hız kesmeden devam ediyor. Bu kapsamda İl Emniyet Müdürlüğü'nde görev yapan 19 müdür yardımcısının sorumluk alanlarında değişiklikler yapıldı.

Emniyet Müdürlüğü'ndeki değişikliğe göre; Emniyet Müdür Yardımcısı Zafer Ersin Asayiş, Toplum Destekli Polislik, Olay Yeri İnceleme ve Yıldırım Emniyet Müdürlüğü'nden, Adnan Erdoğan, Kaçakçılık ve Organize Suçlar, Siber Suçlar Şube Müdürlüğü ile Osmangazi Emniyet Müdürlüğü, Vehbi Karadağ, Terörle Mücadele, Foto Film Şube Müdürlükleri ile İnegöl Emniyet Müdürlüğü'nden Adil Yıldız ise Bölge Trafik ve Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü'ne atandı.

Yeni düzenlemeyle bazı emniyet müdür yardımcılarının ise görev alanları genişletildi. Bursa Emniyeti'nde son düzenleme ile şu şekilde bir değişiklik oldu. Gökhan Tuna Pasaport, Yabancılar Şube Müdürlüğü ile Harmancık Emniyet Müdürlüğü, Ercan Tilki, Genel Disiplin Şube Müdürlüğü ile Büyükorhan Emniyet Müdürlüğü, Remzi Bayır, Eğitim ve Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü, Orhan Çağlayan, Çocuk, Ulaştırma Şube Müdürlüğü ile Gürsu Emniyet Müdürlüğü, Ahmet Pehlivan, Bütçe, İkmal Şube Müdürlüğü ile İznik Emniyet Müdürlüğü, Ümit Özyürek, Yenişehir Emniyet Müdürlüğü ile Havaalanı, Ayhan Öztürk, Koruma, Hassas Koruma Şube Müdürlüğü ile Kestel Emniyet Müdürlüğü, İskender Çalışır Çevik Kuvvet, Spor Şube Müdürlüğü ile Nilüfer Emniyet Müdürlüğü, Himmet Özcan Polisevi. Kantin ve Keles Emniyet Müdürlüğü Cüneyt Ünal, Güvenlik, EKKM Şube Müdürlüğü ve Mudanya Emniyet Müdürlüğü, Mustafa Altınsu Tescil, Silah Ruhsat Şube Müdürlüğü ile Mustafakemalpaşa Emniyet Müdürlüğü, Selami Öztürk, Bilgi İşlem, Muhabere Şube Müdürlüğü ile Orhangazi Emniyet Müdürlüğü, Abdullah Kaygusuz Basın Protokol Şube Müdürlüğü ile Orhaneli Emniyet Müdürlüğü, Oktay Yıldız Sosyal Hizmetler, İnşaat Emlak Şube Müdürlüğü ile Gemlik Emniyet Müdürlüğü'nden Aydın Ergül Personel, Hukuk İşleri, Evrak Arşiv Şube müdürlükleri ile Karacabey Emniyet Müdürlüğü'nden sorumlu oldu.

Bursa Emniyet Müdürlüğü'nde 17 Aralık operasyonundan sonra görev yeri değişen emniyet yetkilisi sayısı ise 300'e yaklaştı.
KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER