ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 23 Şubat 2014 Pazar 17:52

Bu tuzağı siz bozacaksınız

Bu tuzağı siz bozacaksınız

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, 4. mitingini Kütahya'da yapıyor. Erdoğan burada halka seslendi.


Erdoğan'nın konuşmasından satırbaşları:

Başbakan Erdoğan Menderes'in bir anısını paylaşarak konuşmasına başladı. 30 Martta sadece belediye başkanlarını seçmekle kalmayacaksınız, demokrasiye sahip çıkacaksınız. 30 Martta bir istiklal mücadelesinin zaferini yaşayacağız.

MİLLETİN İRADESİNDEN RAHATSIZ OLANLAR VAR

Her icraatımıza destek verdiniz. Bundan rahatsız oalnar var. Milletin iradesinden rahatsız olanlar, milletin iradesini yok saymaya kalkıştılar.

17 ARALIK'TA BİR DARBE GİRİŞİMİNDE BULUNDULAR

Gezi'de başarısız olunca 17 Aralık'ta darbe girişimde bulundular.

Çok enteresan bir kampanya sürdürüyorlar. Dünkü mitinglerimizi görünce rahatsız olmuşlar. Bir karalama kampanyası yürütüyorlar. Onlar Başbakanı protesto etmek için gittiler diyorlar.

Kapınıza gelip bizi karalayan paralel devletin adamlarına partinizi kurun öyle gelin deyin.

BU TUZAĞI SİZ BOZACAKSINIZ

30 Mart'ta sadece belediye başkanı seçmeyeceksiniz.Paralel devlete, CHP'ye, MHP'ye siz cevap vereceksiniz.
Bira şişeleriyle Türk bayrağı yazan gezici gençlere MHP sahip çıkıyor. CHP ve MHP kendi iradesiyle hareket edemiyor. Paralel devletin kurduğu tuzağı siz bozacaksınız.

O VEKİLLER SİZE VE ÜLKELERİNE İHANET ETTİ

Sizin oylarınızlar vekil olanlar başkalarının emrine girdiler. Bunlar sadece kendilerine değil, ülkelerine ve Kütahya'ya ihanet ettiler.

30 Martta bu tuzluklara, onlara emir verenlere, CHP ve MHP'ye siz ders vereceksiniz.

Bu millet CHP'ye iktidar vermedi bundan sonra da vermez.

Çünkü CHP'nin değerleriyle bu milletin değerleri birbirine uymuyor.

Size Türkiye borçlu denilirse onlar yalan söylüyorlar. 

Biz 11 senede 17 bin km bölünmüş yol yaptık. MHP ve CHP bizimle yarışamaz. Biz verdiğimiz bütün sözleri yerine getirdik. Biz göreve geldiğimizde Türkiye'de 26 tane havaalın vardı, şimdi 52 ...

Proje noktasında sıkıntı yok. Bizim küresel ölçekte projelerimiz var. Bunlarda utanma sıkılmak yok. Kalkıp bu projeleri üretenleri yolsuzlukla suçladılar. Marmaray'ı görmüş olsalardı onu da engellerlerdi. Onlar kendilerine milliyetçi diyor ama asıl hizmet milliyetçisi biziz...

Bizim gündemimizde Filistin, Suriye Mısır vs. var. Biz büyük dünüyoruz. O yüzden 2023 farklı bir yıl olacak.
Başörtü sorununu çözdük. Artık başı açık, kapalı bir sorun yok.  

PARALEL YAPIYA BÖYLE SESLENDİ

Paralel yapının adamları afişler dağıtıp benim onlar hakkında övgüyle söz ettiğim sözleri toplayıpn nereden nereye diye soruyorlar. Siz de bu ülkede verdiğim hizmeti nereye koyacaksınız. Liderinizin bana gönderdiği methiye dolu kitapları tespihleri nereye koyacaksınız. İsteseniz onları teslim ederim ama.

Emniyette yargıda bir kısım yapılanmayla insanların mahremine gireceksiniz. Bunun ne vicdan, ne hukukla ne de dinle hiçbir alakası yok. Bu konuda daha fazla çalışmamış lazım.

ONLAR KENDİLERİNİ REZİL ETTİ

- Cumhurbaşkanın daha onaylamasdığı bir yasayı kalkıp Anayasa Mahkemesine götürürseniz. Kargalar bile size güler. Kendinizi rezil edersiniz ki ettiler de...

Haber7

KAYNAK:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER