SON DAKİKA :
İSTANBUL20°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Ekim 2014 Pazartesi 20:37

Bu kez de ’’sarı sıvı’’ paniği

/home/yztusr/public_html http://cdn3.yazete.com/store/img/bu-kez-de-sari-sivi-panigi-1480334-622x360.jpg /home/yztusr/public_html/store/img/bu-kez-de-sari-sivi-panigi-1480334-622x360.jpg
Bu kez de sarı sıvı paniği

Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi önünde pet şişe içerisinde ‘Sarı sıvı’ bulundu.


Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi önünde bulunan pet şişe içerisindeki ‘Sarı sıvı’, AFAD ekipleri tarafından alınarak incelenmek üzere Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi.

Edinilen bilgiye göre, akşam saatlerinde vatandaşlar, Eğitim ve Araştırma Hastanesi acil servisi önünde bulunan hayrat üzerinde pet şişe içerisinde sarı sıvı olduğunu farkederek durumu 155’e ihbar etti. Polis ekipleri sıvının bulunduğu alanı güvenlik çemberine alırken, özel kıyafetli AFAD ekipleri sıvının bulunduğu pet şişeyi aldı. Özel bir kutuya konulan şişe, incelenmek üzere Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. Sıvının incelenmesinin ardından detaylı bilginin verileceği bildirildi.


KAYNAK:
İHA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

Ticari taksi takla attı

SONRAKİ HABER

Zekeriya Öz'e kamu davası açıldı

YORUM YAZ
1 YORUM YAZILMIŞ

Yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Yada Misafir Olarak Yorum Yapabilirsiniz.Üyeliğiniz varsa üye girişi yapabilirsiniz. Yeni üyelik için üyelik formunu kullanabilirsiniz.

  • - murat dalkırı:28 Ekim 2014, Salı 09:38

    Türk milleti ile dalga geçtiklerinin apaçık göstergesi.