ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 17:44

Bu kamelya ile stres atıyorsunuz

Bu kamelya ile stres atıyorsunuz


Kayseri’de mobilya üretimi yapan bir firma insanların stres atmalarına imkan sağlayan kamelya yaptı. Salıncak şeklindeki kamelya ev bahçelerinin yanı sıra işyerlerinde de kullanılabiliyor.

    Kayseri Organize Sanayi Bölgesi’nde masa ve sandalye üretimi yapan Dengema firması, Kayseri Mobilya Fuarında yeni bir ürününü tanıttı. Mevcut bahçelerde kullanılan kamelyaları salıncak şekline getiren üretici firma, insanlar dinlenirken sallanarak stres atma imkanı buluyor. Ürün hakkında bilgiler veren firmanın Genel Müdürü Arif Şahin, kişilerin dinlenmek ve bir şeyler içmek için kamelyada oturduğunu ifade ederek, “Biz de firma olarak kamelya keyfini daha zevkli hale getirmek istedik.” dedi.

    Arif Şahin, 4 kişilik kamelyayı salıncak şekline getirdiklerini ve burada oturan kişi istediğinde ayaklarını hareket ettirmek suretiyle sallanmaya başladığını anlattı. Şahin, mekanik sistemle çalışan kamelyanın insanların stres atması için önemli olduğunu belirterek, fuarın ilk günündeki tanıtımda aşırı ilgiyle ve siparişlerle karşılaştıklarını ifade etti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER