ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Kasım 2016 Perşembe 12:46

Bu çocuklar 310 gündür kayıp

Bu çocuklar 310 gündür kayıp

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 310 gün önce oynarken kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı, yapılan aramalara rağmen bulunamadı Dursun Kaan'ın babası İbrahim Taşcı: "Umutla çocuklarımızdan gelecek haberi bekliyoruz"


Tokat'ın Reşadiye ilçesinde oynarken kaybolan 8 yaşındaki Bayram Erol ve 5 yaşındaki Dursun Kaan Taşcı'dan 310 gündün haber alınamıyor.

Dursun Kaan'ın babası İbrahim Taşcı, AA muhabirine yaptığı açıklamada, çocuklarının 310 gün önce kaybolduğunu hatırlattı.

Çocukları bulmak için devletin tüm imkanlarının seferber edildiğini dile getiren Taşcı, başta Kelkit Çayı ve ormanlık alanlar olmak üzere Reşadiye'nin her yerinin arandığını anlattı.

Tüm aramalara karşın çocuklarına ait bir ize rastlanmadığını belirten Taşcı, "Valimizden tekrar arama isteğimiz olmuştu. Valimizin talimatıyla tekrar arama çalışmaları yapıldı ama yine sonuç alınamadı. Umutla çocuklarımızdan gelecek haberi bekliyoruz." dedi.

Tokat'ın Reşadiye ilçesinde 29 Aralık 2015'te komşu çocukları Dursun Kaan Taşcı (5) ile Bayram Erol (8) evlerinin yakınında oynarken kaybolmuş, uzun süre devam eden arama çalışmalarından sonuç alınamamıştı.

KAYNAK:
AA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER