ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 19 Aralık 2013 Perşembe 12:13

Bozdağ: Soruşturmanın gizliliği ihlal edildi

Bozdağ: Soruşturmanın gizliliği ihlal edildi

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ'dan gizliliği ihlal edenlere suç duyurusu..


Rüşvet ve yolsuzluk operasyonu ile ilgili konuşan Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, ''Soruşturmanın gizliliği ihlal edildi. Gizliliği kimler ihlal ediyorsa suç duyurusunda bulunuyorum'' dedi.

Başbakan Yarcımcısı Bekir Bozdağ'dan İstanbul merkezli yürütülen yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili açıklama geldi.

Bozdağ şöyle konuştu:

''AK Parti hükümetlerinin yüzü aktır, alnı aktır. Biz büyük bir aileyiz. Bu aile içinde birilerinin eksikliği olduğu zaman bugüne kadar bunu hiç örtmedik, örtülmesine de izin vermedik.

'DEVLETİ TANIMAYANLARA TANITMAK LAZIM'

Soruşturmanın gizliliği ihlal edildi. Devleti tanımayanlara devleti tanıtmak lazım. Bakanın, valinin, emniyet müdürünün soruşturmadan haberi yok bu doğru. Ama bazı gazetecilerin, gazetelerin, internet sitelerinin haberi var. Manşet manşet ortaya koyuyorlar.

Bazı gazeteler her şeyi bilirken ben Başbakan Yardımcısı olarak bir şey bilmiyorsam burada herkesin düşünüp bir durması lazım.

Bunları kim sızdırıyor? Soruşturmada gizlilik kararını ihlal eden savcıysa savcı, katipse katip, kolluk kuvvetiyse kolluk kuvveti hakkında suç duyurusunda bulunuyorum.''

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER