ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Haziran 2013 Pazartesi 13:44

Borsa’nın yeni yönetiminden protokole ziyaret

Borsanın yeni yönetiminden protokole ziyaret


Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ve Meclis Başkanı Mehmet Aydın ile Borsa Yönetim Kurulu üyeleri Bursa Valisi Şahabettin Harput, Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe ve Cumhuriyet Başsavcısı Namık Yılmaz’ı ziyaret etti.

Bursa Ticaret Borsası’nın yeni yönetimini kabul eden Bursa Valisi Şahabettin Harput, "Bursa gibi bir şehirde Ticaret Borsası da ekonominin temel etkili kurumlarından birisi olmalıdır. Sizlerin hem Borsa ve üyelerine, hem de Bursamıza önemli çalışmalar yapacağınıza gönülden inanıyorum. Borsa’nın görev alanına giren konularda kentimizde büyük potansiyel bulunmaktadır. Bursa Ticaret Borsası’nın yeni yönetimi olarak sizler, Bursa’nın diğer kurumları ile birlikte hareket etmek suretiyle geleceğe dönük önemli hizmetlerde bulunabilirsiniz." şeklinde konuştu.

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı da genç ve dinamik bir ekip olarak göreve talip olduklarını, üyelerin teveccühü ile göreve geldiklerini ifade ettikten sonra, "Yeni dönemde Bursa Ticaret Borsası olarak Bursa’nın aynı zamanda bir gıda, tarım ve hayvancılık kenti olduğunu da yapacağımız faaliyetlerle ortaya koyacağız. Lisanslı depoculuktan güvenli gıda konusuna kadar pek çok alanda faaliyetlerde bulunacağız." dedi.

BAŞSAVCI YILMAZ’DAN TEBRİK

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ve Meclis Başkanı Mehmet Aydın ile Borsa Yönetim Kurulu üyeleri Bursa Cumhuriyet Başsavcısı Namık Yılmaz’ı da makamında ziyaret etti. Kabulde konuşan Başsavcı Yılmaz, "Sizleri kutluyor ve tebrik ediyorum. Güzel işler yapmak kısmet olsun." dedi. Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ise "Borsamıza, üyelerimize ve Bursamıza yapacağımız çok hizmetler var. Bursamıza kalıcı eserler bırakmak istiyoruz." şeklinde konuştu.

ALTEPE’DEN BORSA YÖNETİMİNE KUTLAMA

Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı ve Meclis Başkanı Mehmet Aydın ile Borsa Yönetim Kurulu üyeleri protokol ziyaretleri kapsamında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’yi de makamında ziyaret etti. Ziyarette konuşan Bursa Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Özer Matlı, "Bursa Büyükşehir belediyemiz çalışmaları ile örnek oluyor. Biz de Büyükşehir Belediyemiz ile işbirliği halinde önemli çalışmalara imza atacağımıza inanıyoruz. Marka kent olan Bursa’ya yeni değerler kazandırmak istiyoruz." ifadesini kullandı.

Başkan Recep Altepe, şöyle konuştu: "Büyükşehir Belediyesi olarak Bursa’nın bütün kent dinamikleri ile birlikte çalışıyoruz. Bursa Ticaret Borsamız da bizim için önemli bir kurum. Bundan sonra daha yakın işbirliği içerisinde olacağız. Borsamız ile ekonomik ve sosyal alanlarda ortak projeler hazırlayıp kentimize büyük faydalar sağlayabiliriz."

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER