ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Şubat 2014 Pazartesi 22:38

Bolu emniyetinde görev değişikliği


Bolu Emniyet Müdürlüğü'ne Mustafa Kızılkaya’nın atanmasından sonra başlayan görev yeri değişikliği dalgası büyüyor. Şube müdürlerinden sonra 120 polisin yerleri değiştirilirken 50 polisin daha görev yerinin değiştirileceği öğrenildi.

17 Aralık 'rüşvet ve yolsuzluk' operasyonunun ardından yaşanan emniyetteki görev değişiklikleri devam ediyor. Bolu’ya atanan Mustafa Kızılkaya, ilk iş olarak bazı şube müdürlerinin yerlerini değiştirmişti. Yaşanan değişikliklere bugün büyük bir dalga ile devam edildi.

Bolu emniyetinde yaşanan ilk kıyımda daha önce Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü görevinden alınarak Spor Şube Müdürlüğü'ne getirilen Kubilay Akgün, yeni değişiklikle beraber Pasaport Şube Müdürlüğü'ne atandı. Özel Güvenlik Şube Müdürlüğü'ne ise Pasaport Şube Müdürü Cenk Akgün getirildi. Emniyetteki görev yeri değişikliği dalgası bununla da sınırlı kalmadı. Aralarında başkomiser, komiser, komiser yardımcısı ve polislerin de bulunduğu 120 polisin görev yerleri değiştirildi. 50 polisin daha görev yerinin değiştirileceği öğrenildi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER