ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL20°C
Hafif Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Nisan 2013 Pazar 22:27

Bisikletçilerin ödüllerini Bakan Şimşek verdi

Bisikletçilerin ödüllerini Bakan Şimşek verdi


Hasankeyf’te düzenlenen Uluslararası Dağ Bisiklet Yarışması’nda dereceye giren bisikletçilerin ödülleri köprübaşında düzenlenen törende verildi. Ödül töreninde konuşan Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, yarışmacıları tebrik edip emeği geçenlere teşekkür etti.

Yarışmayı bölgenin tanıtımına önemli katkı sağladığı için önemsediklerini belirten Bakan Şimşek, eşi Esra Şimşek ile birlikte genç erkeler kategorisi ve elit erkekler kategorisinde ilk üç dereceyi alan sporcuların ödüllerini verdi. Genç erkekler kategorisinde, Duran Akbaş birinci, Sezer Elen ikinci, Abdulsamet Tatlı ise üçüncü oldu.

Elit erkekler kategorisinde ise Belçikalı Fabrice Mels birinci, İranlı Faaz Shakri ikinci, Bayram Eroğlu ise üçüncü oldu.

Bakan Şimşek ayrıca Salkano Bisiklet Firması Yönetim Kurulu Başkan Vekili Bayram Akgül ve Türkiye Bisiklet Federasyonu Başkanı Emin Müftüoğlu’na şiltlerini verip Hasankeyf’te üretilen el yapımı kilim hediye etti.

Ödüllerinin takdiminin ardından Bakan Şimşek ve değişik ülke ve illerden gelen sporcularla, Hasankeyf manzarası önünde toplu fotoğraf çekti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER