ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Eylül 2013 Cumartesi 17:26

Bina çökerken yaşanan panik kamerada


Beyoğlu'nda dün gece bir binanın çökme esnasında yaşanan panik, güvenlik kameralarına yansıdı. Kameradaki görüntülerde binanın çöktüğü sırada etrafa büyük bir toz bulutu yayılıyor.

Olay saat dün 22.30 sıralarında Kasımpaşa Bahriye Caddesi üzerinde meydana geldi. Beyoğlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü'ne bağlı bir ekip öğle saatlerinde kontrol amacıyla cadde üzerinde ilerlerken, işyeri olarak kullanılan 4 katlı binadan taş düştüğünü fark etti. İşyeri sahiplerini uyaran ekip durumu fen işleri müdürlüğüne iletti. Binayı inceleyen Beyoğlu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü çalışanları binanın yıkılmak üzere olduğunu tespit etti. İşyeri sahiplerinin binayı boşaltmasından yaklaşık 5 saat sonra bina büyük bir gürültüyle çöktü. Alınan tedbir sayesinde ölen ya da yaralanan olmadı.

Öte yandan, yaşanan panik bir işyerinin güvenlik kameralarına yansıdı. Yolun karşısında bekleyen bazı gençler güvenlik kameralarına takıldı. Görüntülerde gençlerin olay yerini izledikleri caddenin de trafiğe açık olduğu gözlendi. Binanın çöktüğü sırada çevredekilerin paniğe kapıldığı görülüyor. Binadan çevreye moloz parçaları saçıldığı gözleniyor. Çökme esnasında büyük bir toz bulutu etrafa yayılıyor.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER