ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL14°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Mart 2013 Çarşamba 17:14

Bilek güreşçileri 7 madalya ile döndü

Bilek güreşçileri 7 madalya ile döndü


Türkiye Bilek Güreşi ve Milli Takım seçmelerine 6 sporcusuyla katılan Şahinbey Belediye Gençlik ve Spor Kulübü bilek güreşçileri; 45 ilden 860 sporcunun katıldığı seçmelerden 5 altın, 1 gümüş ve 1 bronz olmak üzere 7 madalya ile döndü.

28 Şubat - 3 Mart tarihleri arasında Antalya Kemer’de yapılan Türkiye Bilek Güreşi ve Milli Takım seçmelerine katılarak madalya alan sporcular Kulüp Başkanı Mehmet Demirbaş ve Antrenör Ahmet Bozdemir ile birlikte Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Sporcuları başarılarından dolayı kutlayan Başkan Tahmazoğlu, “Antalya Kemer’de yapılan bilek güreşi şampiyonasına 6 sporcu ile katıldı. Bu katılan 6 sporcumuzdan 5 tane altın madalya 1 tane gümüş bir tane bronz, bir güreşçimiz sağ ve sol kolda iki madalya alarak toplamda 7 madalya ile dönmüş oldular.”dedi.

Bilek güreşinde büyük bir başarıya imza attıklarını kaydeden Şahinbey Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü Bilek Güreşi Antrenörü Ahmet Bozdemir, “Fehime Tuğçe Kurt, Gülistan Korkmaz, Mehmet Ali Erdoğan, Mehmet Çetinkaya, Ahmet Bozdemir ve Yunus Demir 860 sporcunun katıldığı Milli takım seçmelerinde dereceye girerek madalya almıştır.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER