ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 29 Nisan 2013 Pazartesi 15:02

Bıçaklı 2 kişi gösteri yapan grubu kovaladı


Beyoğlu'nda, gösteri yapan bir grup, tartıştıkları iki kişinin üzerine yürüdü. Şahıslar, göstericileri bıçakla kovaladı. Güven timlerince gözaltına alınan şahıslar daha sonra serbest bırakıldı.

Olay, İstiklal Caddesi’nde gerçekleşti. İddialara göre, caddede bildiri dağıtan eylemciler, iki kişiye elindeki kağıtlardan vermek istedi. Bu sırada şahıslar bildiriyi eline aldıktan sonra yere attı. Bunun üzerine eylemciler ve şahıslar arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine eylemciler şahısların üzerine yürüdü. Grup ile şahıslar arasında yaşanan arbedenin ardından bildiriyi yere attığı öne sürülen şahıslar bir alışveriş merkezine doğru kaçmaya başladı. Kısa süreli kovalamacanın ardından şahıslar alışveriş merkezine sığındı.

Göstercilerin kovaladıkları şahıslar daha sonra ellerine bıçak alarak dışarı çıktı. Göstericiler bıçaklı şahıstan kaçtı. Olaya güven timleri müdahale etti. Bıçaklı şahısların etrafını saran polisler, 2 kişiyi gözaltına aldı. Emniyete götürülen şahıslar sorgularının ardından serbest bırakıldı.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER