ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Mayıs 2013 Cuma 21:44

Beypazarı Meslek Yüksekokulu'nda mezuniyet sevinci


Ankara Üniversitesi (AÜ) Beypazarı Meslek Yüksekokulu (MYO) 17. Mezuniyet töreni yapıldı.

Törende konuşan MYO Müdürü Prof. Dr. Timur Gültekin "Şimdi artık bizler ve aileleriniz sizlerle gurur duyuyoruz" diyerek “Sizin için artık en büyük sınav şimdi başlıyor. Hayatın sınavından geçecek ve bundan da ders alacaksınız. Sizlerin iş konusunda fazla zorluk çekeceğinizi sanmıyorum. Kendinize, ailenize inanın ve güvenin, vatanınıza ve milletinize olan görevlerinizi yerine getirin.” şeklinde konuştu.

Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Albayrak ise konuşmasında önümüzdeki dönemde bölgeye özgü yeni bir yapılanma içerisinde olduklarını belirtti. Bölgenin yer altı kaynakları bakımından çok zengin olduğunu bildiklerini ifade eden Albayrak, “Bu zenginlikleri değerlendireceğiz. Mevcut programlarımıza ek olarak açacağımız programlarda bunlar dikkate alınacak. Beypazarı bize, biz Beypazarı’na gelecek vadediyoruz” dedi.

2012 – 2013 dönemi Mezuniyet Töreni’ne Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Berahitdin Albayrak, Beypazarız Kaymakamı Mustafa Kaya, Belediye Başkanı Cengiz Özalp, İlçe Emniyet Müdürü Barış Türkyılmaz, Beypazarı Madensuyu Genel Müdürü Niyazi Ercan, siyasi parti temsilciler ile öğretim görevlileri ve öğrenciler ile velileri katıldı.

Yapılan diploma töreninde okulu birincilikle bitiren Neriman Ertunç’a, ikincilikle bitiren Seval Çınara’a ve üçüncülükle bitiren Melike Tokmak’a diplomaları ve hediyeleri verildi. Ardından mezun olan tüm öğrencilerin diplomalarının verilmesiyle, 2012-2013 mezuniyet töreni sona erdi. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER