ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 24 Nisan 2013 Çarşamba 07:28

Beyoğlu'nda kadın cinayeti

Beyoğlunda kadın cinayeti


Beyoğlu'nda gece yarısı bir binayı basan dört saldırgan, Dilek Duyuş (37) ve evlilik planları yaptığı Celal Demir'e bıçaklı saldırıda bulundu. Dilek Duyuş hayatını kaybetti, Celal Demir ise yaralandı. Saldırganlar polis tarafından kıskıvrak yakalandı.

Olay, saat 00.30 sıralarında Kulaksız Mahallesi Fatih Sultan Mehmet Caddesi 44 numarada yaşandı. İddiaya göre, oto tamircisi Celal Demir ve evlenmek üzere olduğu Dilek Duyuş, dört kişinin eve gelmesi ile birlikte kendilerini bir kavganın içinde buldu. Ellerinde sopalarla Celal Demir ve Dilek Duyuş’a saldıran zanlılar daha sonra Dilek Duyuş’u bıçaklayarak olay yerinden kaçtı. Saldırının ardından Dilek Duyuş (37) olay yerinde yaşamını yitirdi. Celal Demir ise polis tarafından alınarak önce hastaneye sonra da polis merkezine götürüldü.

Saldırıyı gerçekleştirdikleri tespit edilen Hakkı Mutal, Ayten Mutal, Yılmaz Mutal ve Orhan Yıldız, polis tarafından kıskıvrak yakalandı. Olaya karışan Ayten Mutal’ın Celal Demir’in boşandığı eşi olduğu ve yanındakilerin ise Ayten Mutal'ın yakınları olduğu öğrenildi. Hakkı Mutal’ın ise olay sırasında Dilek Duyuş’u bıçaklayan kişi olduğu belirtildi.

Bir görgü tanığı, “Biz kavga sesi üzerine olay yerine geldik. Şahıslardan biri ‘Namusumu temizledim’ diye bağırarak olay yerinden ayrıldı. İçeriye girdiğimizde şahıs ölmüştü” dedi.

Olay yeri inceleme ekipleri uzun süre delil araştırması yaptı. Dilek Duyuş’un cenazesi Adli Tıp Morgu’na kaldırıldı. Polisin geniş çaplı soruşturması sürüyor. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER