ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 08 Ocak 2013 Salı 14:18

''Beylikdüzü Uludağ'a döndü''


İstanbul'da dünden beri aralıklarla etkili olan kar yağışı Beylikdüzü'nde kayak keyfi yaşattı. Kar kalınlığının yaklaşık 20 santimetreye ulaştığı Beylikdüzü'nde kayak gösterisi düzenlendi.
    
Kayakta İstanbul şampiyonu olan Beylikdüzü Kayak İhtisas Kulübü sporcuları yağan karı fırsat bilerek kayak takımlarını kaptı, soluğu kent meydanında aldı. Sporcular, yüksek binaların ortasında, D-100 Karayolu'nun üzerindeki Beylikdüzü Meydanı'nda renkli görüntüler oluşturdu. Meydanı bir kayak merkezine çeviren kayakçıların gösterilerine, Beylikdüzü sakinleri büyük ilgi gösterdi.
    
Sporcular kendilerine destek olan Beylikdüzü Belediye Başkanı Yusuf Uzun'a açtıkları pankart ile teşekkür etti. Başkan Uzun da kayakçıları kutlayarak, ilçenin yazı gibi kışının da çok renkli geçtiğini ifade etti. Rakımı nedeniyle bolca kar olan kentte karda vakit geçirmenin çok eğlenceli olduğunu söyleyen Başkan Uzun, ''Modern yüksek binaların olduğu bir ilçede kayak yapanları görmek, vatandaşlarımız için hayli ilginç olsa gerek'' dedi.
    

KAYNAK:
AA
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER