ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Kasım 2014 Perşembe 16:56

Beykoz'da hayvanlar tarafından parçalanmış bir ceset bulundu

Beykozda kan donduran vahşet!

Beykoz'da ormanlık alanda hayvanlar tarafından parçalanmış bir erkek cesedi bulundu.


Beykoz'da ormanlık alanda hayvanlar tarafından parçalanmış bir erkek cesedi bulundu. Tanınmaz halde ve iki aylık olduğu belirtilen ceset incelenmek üzere Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Polis, bu kişinin kimliğini tespit etmek için son iki ay içinde yapılan kayıp başvurularını inceliyor.

Beykoz Cenaplar Mahallesi Cenaplar Caddesi'ndeki yolda çalışan işçiler, saat 10.00’da ormanlık alanda parçalanmış cesetle karşılaştı. İhbar üzerine olay yerine gelen Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, cesedin bir erkeğe ait olduğunu belirledi. Olay yeri inceleme ekipleri, vücudu hayvanlarca parçalanan cesedin iki aylık olduğunu tespit etti. Yetkililer, kimliği belirsiz bu kişinin toprakta gömülü olduğunu ve hayvanlar tarafından çıkarılıp parçalandığını belirtti.

Savcı ve olay yeri inceleme ekiplerinin çalışmasının ardından ceset, otopsi işlemleri için Adli Tıp Kurumu’na götürüldü. Bu kişinin kimliğini belirlemek için son iki ay içinde yapılan kayıp başvurularını inceleyen polis, cinayet şüphesi üzerinde duruyor.

KAYNAK:
DHA
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER