ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL23°C
Sisli
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Haziran 2013 Cuma 12:51

Beşiktaş’ta ahşap bina yangını


Beşiktaş'ta, ahşap bir bina alev alev yandı. Yangının çıktığı dairede bulunan 5 kişi ise komşularının yardımıyla son anda kurtarıldı. Çok sayıda itfaiye ekibinin müdahale ettiği yangın sonrası binada büyük çaplı maddi hasar oluştu.

Selamlık Caddesi üzerinde bulunan ahşap binada, saat 11.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yangın çıktı. Bir dairede uyuyan 5 kişişi uyandırmak için üst kata çıkan Ahmet Kerim, evin dumanlar içinde kaldığını gördü. Uyuyanları uyandırdıktan sonra ifaiye ve polis ekiplerine haber verdi. Olay yerine sevk edilen itfaiye ekipleri alevlerin sardığı binaya müdahalede bulundu. Yoğun çalışma sonucu yangın diğer binalara sıçramadan kontrol altına alındı.

Olaya tanık olan Ahmet Kerim şunları anlattı: “ Arkadaşlarımı uyandırmak için yukarıya çıktım. İşe kaldıracaktım. Evin içerisindeki dumanları fark ettim. Arkadaşlarımı hemen uyandırdım. Yangına kendimiz müdahale etmeye çalıştık. Aslında yangın sönmek üzereydi. Bana göre itfaiye ekipleri yangına geç müdahale etti. Rüzgar bizim için kötü oldu. Yangının dağılmasını sağladı.” 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER