ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Şubat 2013 Pazar 23:49

Belözoğlu: Beni düşman görmelerini istemem


Fenerbahçeli futbolcu Emre Belözoğlu, Trabzonspor taraftarlarının kedisini düşman gibi görmelerini istemediğini söyledi.

Başarılı futbolcu, 3-0 kazandıkları Trabzonspor maçının ardından gazetecileri yaptığı açıklamada, geçtiğimiz sezon Trabzonsporlu Zokora ile yaşadıkları olayların gerginliğe neden olduğunu hatırlattı. Trabzon’un memleketi olduğuna vurgu yapan Emre, “Bizim de hatalarımız ve yanlışlarımız olmuştur. İnsanlar tabii ki kendi takımına sahip çıkacak. Benim bir oyuncuyla yaşadığım polemikten dolayı beni düşman görmelerini istemem. Benim bir hatam varsa bundan dolayı da özür dilerim.” dedi.

Bir futbolcuyla yaşadığı sıkıntıyı kendisinin daha sonra halledebileceğini ifade eden tecrübeli futbolcu, şöyle devam etti: “Beni Trabzon'a veya Trabzonspor'a düşmanmış gibi lanse etmenin anlamı yok. Bundan ben de rahatsız olurum. Bizim saha içindeki davranışlarımızdan insanların da rahatsızlık duyduğu oluyor. Ben Trabzonluyum, bundan da hiç gocunmam. Buraya gelirken de hiç çekinerek, üzülerek, ekstra durum yaşayacak şekilde gelmiyorum. Elini vicdanına koyan herkes bu anlamda doğru yolu bulur.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER