ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 06 Şubat 2014 Perşembe 17:08

Belediyeden hanımlara eğlence programı


Esenyurt Belediyesi tarafından Nikâh Sarayı’nda Yeşilkent ve Mehterçeşmeli hanımlar için eğlence programı tertip edildi.

Programa katılan Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu, “10 sene evvel buradan giden insanlar bugün buraya geldiğinde, Esenyurt’u gördüğünde şaşırıyorlar.” dedi.

İlçede pek çok icraatları bulunduğunu anlatan Kadıoğlu, “5 sene daha sizlerle birlikte yapacağımız daha çok projemiz var. Ayrıca yapmakta olduğumuz projeleri tamamlayacağız. Çalışan annelerimiz için Esenyurt genelinde kreşler yapacağız. Her sene 70 bin insan Esenyurt’a geliyor. Bu göçler sonucunda oluşan ulaşım sorunlarının birçoğunu çözdük ve eksik kalan ulaşım sıkıntılarını da kısa bir zaman dilimindegidereceğiz. Büyükşehir Belediyesi ile yaptığımız çalışmalar neticesinde ilçemize yakındametro gelecek. Biz kolayı değil zoru seçiyoruz. Unutmayın ki bu ülkenin mimarları kadınlardır. Sizler huzurlu ve rahat yaşayın diye sosyal alanlar, parklar, spor salonları vebenzeri hizmetler yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz. Biz insanlarımız arasında dil, din,ırk, mezhep ayırımı yapmadan yaşasın istiyoruz. Bunun için durmayacağız ve çalışmalarımıza kaldığımız yerden devam edeceğiz.” dedi.


Necmi Kadıoğlu ve eşi Rabia Kadıoğlu’nun büyük ilgi gördüğü eğlence Esenyurt ’ta yetişen Türk Halk Müziği sanatçısı Hakan Çiçek’in konseriyle devam etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER