ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL32°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 01 Mayıs 2013 Çarşamba 12:42

Belediyeden başarılı öğrencilere bilgisayar


Adana İş Kadınları Derneği (İŞKAD) tarafından yürütülen ‘Kızlarımız Girişimci Olsun Projesi' kapsamında düzenlenen ‘Ben de Girişimci Olmak İstiyorum’ konulu kompozisyon yarışmasının ödül töreni yapıldı.

Büyükşehir Belediyesi Tiyatro Salonu’nda gerçekleştirilen ödül töreninde Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Zihni Aldırmaz, dereceye giren 6 kız öğrenciye dizüstü bilgisayar hediye etti. 8 aydır 13 lisede yürütülen proje sonunda düzenlenen kompozisyon yarışmasına katılan tüm öğrencileri kutlayan Zihni Aldırmaz, “Gençlerimizi desteklemek bizim görevimiz. Her zaman yanınızdayız. Hedefimiz hepinizin ödül alması.” dedi.

Zihni Aldırmaz, kompozisyon yarışması birincisi 75. Yıl Lisesi’nden Nazmiye Arabacı, ikincisi yine 75. Yıl Lisesi’nden Sıla Yıldız ve üçüncüsü 5 Ocak Lisesi’nden Nurşen Ürün ile mansiyon alan Kader Filiz, Ceyda Sericik ve Ayşe Rumeysa Gök’e hediyelerini verdi. İŞKAD Yönetim Kurulu üyeleri, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve öğrencilerin katıldığı törende Zihni Aldırmaz, öğrencilerle hatıra fotoğrafı da çektirdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER