ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL12°C
Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 27 Mart 2013 Çarşamba 11:36

Belediye personeli en iyi hizmet için eğitiliyor


Ankara Büyükşehir Belediyesi Hanımlar Lokali personeline, vatandaşlara en iyi hizmeti sunmak için kişisel eğitim semineri düzenledi.

    Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’nın 'Terapi Merkezi' olarak nitelendirilen Hanım Lokalleri personeli, kişisel gelişim semineri için bir araya geldi. Kent genelindeki 18 hanım lokali personelinin katıldığı seminerde“Kişisel gelişim nedir? Doğru iletişim nasıl gerçekleşir?” sorularına yanıt veren Kişisel Gelişim Uzmanı Bülent Gardiyanoğlu, salonu dolduran kadın personele ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

    Kadınların kendilerini ifade edebilmeleri, güzel huy, olumlu düşünme ve çözüm yollarının ele alındığı seminerde, katılımcılar da zaman zaman kendilerinden örnekler vererek, katkı sundu.

    BEN DEĞİŞİRSEM DÜNYA DEĞİŞİR

    Gardiyanoğlu, 'Ben değişirsem dünya değişir' sloganından yola çıkarak Hanım Lokali çalışanlarına mutlu yaşamın sırlarını da anlattı. Etkili ve güzel konuşabilme, mutluluk sanatı, pozitif cümleler ve kelimeler kullanmanın hayata olumlu etki edeceğine değinen Gardiyanoğlu, mutlu annenin mutlu insanlar yetiştireceğini ve her alanda bu mutluluğunu karşısına yansıtacağını belirtti.

    Seminerlere kadınlar tarafından ilginin büyük olduğunu söyleyen Gardiyanoğlu, mutlu bir kadının bütün dünyayı mutlu edeceğini kaydetti.

    Hanımlar Lokali çalışanlarının semineri oldukça dikkatli dinlemesi gözlerden kaçmadı. Seminer sonunda çalışanlar çok rahatladıklarını dile getirerek, bundan sonra daha da olumlu düşünmeye çalışacaklarına ve Lokal üyelerine bu deneyimlerini aktaracaklarına söz verdi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER