ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Kuvvetli Sağanak
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 02 Şubat 2013 Cumartesi 16:23

Belediye işçilerinin ikramiye sevinci


Mersin'in Silifke Belediye Başkanı Bayram Ali Öngel, belediyede çalışan 192 işçinin ikramiyelerini gününde ödediklerini açıkladı.

        Başkan Öngel, 2013 yılı ikramiyelerinin birinci dilimi olan ve 192 işçiyi kapsayan ikramiye bedeli olan 71 bin 503 TL’yi işçilerin banka hesaplarına aktardıklarını bildirdi. “Biz onlarla büyük bir aileyiz” diyen Başkan Öngel, tüm personelin maaş ve diğer alacaklarını gününde ödemeye devam edeceklerini belirtti.

        Başkan Öngel yaptığı açıklamada, şöyle dedi: "İşçilerimle her zaman gönül gönüle, el ele vererek doğduğumuz ve doyduğumuz bu topraklar için hizmet ediyoruz. Onların yüzlerinde tebessüm olması beni mutlu ediyor. Gücümüzü halktan alırız. Halkımızın huzur ve mutluluğu için, işçilerimizle birlikte gece-gündüz, yağmur-çamur demeden çalışıyoruz. Bütün belediye çalışanlarımızın maaşlarını diğer alacaklarını belediye olarak gününde ödemeye devam edeceğiz. 2013 yılı ikramiyelerinin birinci dilimi olan toplam tutarı banka hesaplarına yatırdık. İşçilerimiz ikramiyelerini istedikleri zaman alabilirler.” 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER