ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL21°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 22 Haziran 2013 Cumartesi 21:52

Belediye çalışanları Kent Ormanı'nda spor yaptı

Belediye çalışanları Kent Ormanında spor yaptı


Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç, belediye çalışanları ile hafta sonu spor yapma etkinliğini Kent Ormanı'nda sürdürdü.

Başkan Memduh Büyükkılıç, belediye bünyesinde yer alan birimlerde çalışanlara yönelik moral günlerinin devam ettiğini bu hafta Kıranardı Bölgesi'nde sabah sporu ve doğa yürüyüşü yaptıklarını söyledi.

Başkan Memduh Büyükkılıç, örnek ve referans belediye çalışmalarında, yatırımlarında ve hizmetlerde emeği geçenlerin yorgunluklarını, streslerini atmalarını sağlamak için bir bakıma dostluk, tanışma ve kaynaşma yürüyüşü gerçekleştirdiklerini hatırlattı. Büyükkılıç, bu tür personele yönelik etkinliklerin iş başarısında büyük etkisi olduğunu ve birimler arasında uyumun çalışmalara ivme kazandırdığını belirtti.

Kıranardı Bölgesi Meydan Camii'nde başlayan ve Kent Ormanı güzergahı ile devam eden yürüyüşün Kıranardı Meydanı'nda sona erdiğini ifade eden Başkan Memduh Büyükkılıç, şunları söyledi. “Yoğun iş programında çalışanlara moral desteği sağlamak istedik. Bu amaç ile başkan yardımcıları, daire müdürlerin ile çalışanların iştirak ettiği sabah sporu ve doğa yürüyüşü yaptık. Özel Kalem ile Basın Yayın Müdürlüğü çalışanları bu yürüyüşlerin kadrolu elemanları. Bu etkinlikler ile çalışanlar birbirini tanımaları, sohbet etmeleri hem de bir nebze de olsa eğlenmelerine yardımcı olmak istiyoruz. Kış aylarında kapalı spor salonlarındaki etkinlikleri yaz aylarında dağa yürüyüşleri şeklinde gerçekleştiriyoruz. Personel doğa ve sabah yürüyüşleri her hafta gelenek haline geldi. İleride bu etkinlikleri aileler ile birlikte yapacağız.”
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER