ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL11°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 14 Eylül 2013 Cumartesi 22:22

Belediye Başkanı, kendi kızının nikahını kıydı


Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey, kızı Gonca ile damadı Koray’ın nikahı kıydı. Nikah törenine İçişleri Bakanı Muammer Güler, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin katılırken, Belediye Başkanı Güzelbey oldukça duygulandı.

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Asım Güzelbey’in kızı Gonca ile damadı Koray mutlu sona ulaştı. Gaziantep Polis Evi’nde kıyılan nikah törenine İçişleri Bakanı Muammer Güler ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Şahin’in yanı sıra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik ve Menderes Türel, Eski Bakanlardan Hasan Celal Güzel, Kayseri Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki ve çok sayıda davetli katıldı.

Saat 19.00’da başlayan nikah törenini Asım Güzelbey kıyarken, Güzelbey’in oldukça mutlu olduğu görülürken bir o kadar da zorlandı. Genç çiftin nikah şahitliğini Bakan Muammer Güler, Bakan Fatma Şahin yaptı. Evli çifte mutluluklar dileyen Bakan Fatma Şahin, Güzelbeyi’in ilk kez elinin titrediğine şahit olduğunu ifade etti.

Evlilik cüzdanını geline takdim eden Bakan Şahin, “Evlilik uzun ince bir yolculuk. Bu yolculukta büyük bir sabır gerekiyor. Başkanımı ben on yıllardır tanırım. İlk kez elinin titrediğini gördüm. Evlat böyle bir şey. Allah herkese evladının mürüvvetini göstersin.” dedi.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER