ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL27°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 15 Ekim 2013 Salı 12:04

Belediye Başkanı Fadıloğlu, kurban kesim yerlerini denetledi

Belediye Başkanı Fadıloğlu, kurban kesim yerlerini denetledi


Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, kurban kesim yerlerini gezerek hem kesim yerlerini denetledi hem de kurban kesen vatandaşlarla bayramlaştı.

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, başkan yardımcıları Murat Özgüler, Abdulcabbar Özkara ve daire amirleriyle birlikte 29 Ekim Mahallesi’ndeki Abdulkadir Geylani Camii’nde kıldığı bayram namazı sonrası vatandaşlarla bayramlaştı. Başkan Fadıloğlu, daha sonra beraberindeki heyet ile birlikte belediyeye ait pazar yerlerinde kurulan kurban kesim yerlerini gezerek vatandaşlarla sohbet etti.

Daha önce alınan tedbirlerin işleyişini yerinde görmek ve sıkıntı olup olmadığını anlamak için kesim yerlerini dolaştıklarını belirten Başkan Fadıloğlu, "Küçük ve büyükbaş hayvanların kesim işlemi için caraskal ve diğer konularda hazırlıklarımız yapılmış durumda. Bizim için önemli olan hijyen konusu. Bu konuda temizlik görevlisi arkadaşlarım başta olmak üzere birçok belediye personeli arkadaşımız vatandaşlarımıza yardımcı oluyorlar. Şehitkamilli vatandaşlarımız sağlıklı te temiz bir ortamda kurbanlarını kesiyorlar. Belediye olarak vatandaşlarımıza her türlü imkanı sağlamaya gayret gösteriyoruz. Tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını tekrardan tebrik ediyor, sorunsuz bir bayram geçirmelerini temenni ediyorum." dedi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER