ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL6°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Şubat 2013 Cumartesi 23:13

Bebek arabasını soydular


Güven Timleri, bir bayanın çantasını çalan Filistin uyruklu 3 kişiyi suçüstü yakaladı. Hırsızlık anı saniye saniye güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

Hırsızlık girişimi, Bakırköy’deki bir alışveriş merkezinde yaşandı. Güven Timleri Bakırköy’de bulunan bir alışveriş merkezinde (AVM) hırsızlık olayının artması üzerine AVM de görev yapmaya başladı. Bir giyim mağazasında alışveriş yapan Çiğdem E.’nin giysilere baktığı sırada bebek arabasında bulunan çantasını alarak kaçmaya çalışan Filistin uyruklu 3 kişiyi suçüstü yakaladı. Mağazadaki güvenlik kameralarını inceleyen polis ekipleri, bayanın çantasında bulunan tablet bilgisayar, akıllı telefonu, yaklaşık 100TL ve kredi kartlarının 3 şahıs tarafından çalındığını belirledi. Çantayı çalan şahısların belirlenmesinin ardından Mağdur, Çiğdem E.’nin şikayetçi olması üzerine Muhammet A. (37), Nordia R.(57) ve Hekim J.(34) adlı şahıslar göz altına alındı. Gözaltına alınarak Bakırköy İlçe Emniyet Müdürlüğü Osmaniye Polis Merkezi Amirliğine götürülen Filistin uyruklu Muhammet A., Nordia R. ve Hekim J.’nin yaptıkları hırsızlığı itiraf ettikleri öğrenildi.

Polis karakoluna getirilen 3 şahısın yurda kaçak yollardan girdiği tespit edildi. Yakalanan 3 şüpheli, polis merkezindeki işlemlerin ardından mahkemeye sevk edildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER