ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 16 Mart 2014 Pazar 14:26

BBP adayları, BUGİAD’a konuk oldu

BBP adayları, BUGİADa konuk oldu


Büyük Birlik Partisi (BBP) Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem Alfatlı, ilçe belediye başkan adayları ile birlikte Bursa Girişimci İş Adamları Derneği’ne (BUGİAD) konuk oldu.

Alfatlı’ya, Osmangazi Başkan Adayı Selahattin Çelt, Yıldırım Belediye Başkan adayı Aziz Özkılıç eşlik etti. Ekrem Alfatlı, Türkiye ekonomisinin doğru yolda gitmediğini, terörü çözme yollarının da doğru gitmediğini başından beri söylediklerini ifade etti. Alfatlı, “Türk, Kürt, Çerkez, Laz 75 milyon kardeşimiz. Ancak maalesef bir bölücülük sorunumuz var. Önümüzdeki 30 Mart günü, bütün bu olanlardan sonra AKP oy oranları artarsa şaşırmak gerekiyor.” dedi.

AK Parti iktidarının oy oranının düşeceğini ifade eden Alfatlı, şöyle konuştu: “Şunu özellikle ifade ediyoruz yolsuzluk ve rüşvet olayı varsa, devletin bunu çıkarması lazım. Bütün hukuksuzluğu adalet içinde meydana çıkarmak gerekir. 30 Mart günü insanlarımızın sağduyulu olmasının istiyoruz. Muhalefet partilerinde samimi bir şekilde muhalefet yapamıyorlar. Son olarak yolsuzluk yapan kim varsa, mekanizma sistemi çok uzun sürmez yıkılır.”

BUGİAD Başkanı Ali Fuat Er ise BBP başkan adaylarına ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti. Seçim yarışında başarı dileyen Er, “Bu seçimlerde inşallah Bursa ve Türkiye için en iyi hizmeti verecek adaylar yönetim kademesine çıkar ve Bursamız, Türkiyemizi en iyi yerlere getirirler.” diye konuştu.KAYNAK:
CİHAN
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER