ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL26°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 09 Ekim 2013 Çarşamba 18:26

'Bayram tebrikleşmenizi Manavgat Şelalesi süslesin'


PTT Genel Müdürlüğü'nün 'Bu bayram kartlarınız bizden' kampanyasını Antalya'nın Manavgat ilçesi Sarılar Beldesi Belediye Başkanı Mustafa Erkan Ersoy, bayram tebriklerini Manavgat Şelalesi süslesin diyerek destek verdi.

Ersoy, çağlayanın doğal güzelliği kartlarının başta Avrupa ülkeleri olmak üzere Bağımsız Devletler Topluluğu(BDT), İskandinav ülkeleri, Rusya, Baltık ve Uzak Doğu ülkelerinin süslediğini kaydetti.

Çağlayanın yurt içinde tanıtımına yönelik 10 yıl önce 'Dünya gördü ya siz ....' diyerek kampanya başlattıklarını belirten Ersoy, çağlayanın doğal güzelliğinde çekilen pek çok Yeşilçam filminde bulunduğunu ve bununda Manavgat için artı değer oluşturduğunu söyledi.

Ersoy, "PTT'nin sosyal medya, elektronik posta ve cep telefonu yerine bayramlaşma yerine kart gönderme kampanyasını anlamlı bularak gönülden destekliyoruz. Kurban Bayramı'nda bayramlaşmaya dair anıların Manavgat Şelalesi kartlarıyla kalıcı olmasını istiyoruz. Günümüzde çoğumuz geçmişte bize gönderilen bayram kartlarının saklamışsızdır. Manavgat Şelalesi kartlarının en değerli anı olarak kalmasını istiyoruz. " diye konuştu.

Ersoy, belediyeleri sınırları içinde bulunan Manavgat Şelalesi'ni geçen yıl 900 bin yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiğini bu sene sonunda bir milyona ulaşmasını beklediklerini kaydetti.

Öte yandan Antalya'nın Gündoğmuş ilçesi Belediye Başkanı Mehmet Özeren'de PTT'nin kampanyasına Gündoğmuş Şelalesi ve Uçansu(Çündüre) Şelalesi kartpostları ile destek verdi. Özeren, PTT'nin Bu bayram kart bizden'
kampanyasının bölgelerdeki tarihi ve kültürel varlıklarının gün yüzüne çıkarılması ve tanıtımı içinde bir fırsat olduğunu kaydetti.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER