ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL18°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Aralık 2013 Perşembe 18:25

Bayraktar'a şok protesto!

Bayraktara şok protesto!

Bakanlık koltuğunu İdris Güllüce'ye devreden Erdoğan Bayraktar, istifası esnasındaki sözlerinden dolayı bakanlık çıkışında protesto edildi.


Çevre ve Şehircilik eski Bakanı Erdoğan Bayraktar dün istifa etmiş ve görevi bıraktığını açıklarken Başbakan Erdoğan'ı da istifaya davet etmişti.

Bayraktar dünkü çıkışının ardından bugün son kez bakanlığa geldi ve koltuğunu yeni bakan İdris Güllüce'ye devretti.


İŞTE O ANLAR...

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ...


"UTANMIYOR MUSUN?" PROTESTOSU

Görevi devrettikten sonra bakanlık çıkışında Erdoğan Bayraktar kimliği belirsiz kişi tarafından protesto edildi. Şahıs, eski Bakan'a "Giderayak partiyi bombalamaya utanmıyor musun?" dedi.

GÖZÜ YAŞLI VEDA

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı koltuğunu İdris Güllüce'ye devreden Erdoğan Bayraktar'ı bakanlık personeli balkonlardan ve kapı girişinde göz yaşları eşliğinde uğurladı. Yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı bakanlık kapasındaki aracına kadar uğurlarken, birbirlerine sarılarak veda ettiler.

"ÇIKIP GİTSE DE İŞİMİZE BAKSAK"

Kamu kuruluşunda memur olduğunu söyleyen ve adının açıklanmasını istemeyen bir kişi, 'Bakan çıksa da bir an evvel işimin başına gitsem' dedi.

PROTESTOYA ALDIRIŞ ETMEDİ

Bu sırada yeni Bakan Güllüce, Bayraktar'ı otomobiline uğurladığı sırada adı öğrenilemeyen bu kişi, "Giderayak partiyi bombalamaya utanmadın mı?', 'Giderayak Sayın Başbakan'ı bombalamaya utanmadın mı?' diye bağırırken, Bayraktar ise bu protestoya aldırış etmeden sivil plakalı otomobile bindi. Protesto eden bu kişi ise bakanlığın sivil polisleri tarafından uzaklaştırıldı.  

KAYNAK:
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER