ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 03 Temmuz 2013 Çarşamba 12:29

Başkent 3 defileye hazırlanıyor


Başkent’i kültür, sanat, eğlence ve alışverişin merkezi haline getirmeyi amaçlayan Ankara Shopping Fest (ASF-Ankara Alışveriş Festivali) üç ayrı defileye ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.
Ankara Giyim Sanayicileri Derneği (AGSD) üyesi Ankara markalarının 2013 yaz ve kış koleksiyonları ünlü mankenlerin sunumu ile 4-6 ve 7 Temmuz tarihlerinde sergilenecek.
İlk defile 4 Temmuz Perşembe (yarın) günü Sheraton Otel’de saat 20.00’de gerçekleştirilecek.
Başkentin markalarının karma olarak ürünlerinin sergileneceği ikinci defile bir sokak defilesi olacak ve 6 Temmuz Cumartesi günü Balgat Tekstil Merkezi’nde saat 18.00’de yapılacak.

LA DOLCE VİTA KOLEKSİYONU

Defilelerin sonuncusu ASF’nin son günü olan 7 Temmuz’da gerçekleştirilecek. Türkiye’nin önde gelen modacılarından Erol Albayrak imzasını taşıyan “La Dolce Vita” koleksiyonu saat 20.00’de Swiss Otel’de izleyicilerin beğenisine sunulacak.

KAREOGRAF YASİN SOY-
Ankara tekstilinin merkezi olan Balgat’ta bugüne kadar sokak sunumlarında hiç denenmemiş bir teknikle hazırlanan defilelerin konsepti kareograf Yasin Soy imzası taşıyor.

ÜNLÜ MANKENLER

Üç ayrı defilede, kıyafetleri Açalya Samyeli Danoğlu ile Çağıl Özge Özkul, Tugçe Kazaz, Özge Ulusoy, Songül Erol, Elif Merve Çolak, Berrin Keklikler, Ezgi Avcı, Çağla Zoralioğlu, Tuğba Melis Türk gibi ünlü mankenler ile dünya podyumlarından yabancı modeller sunacak.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER