ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL24°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Temmuz 2013 Pazar 15:06

Başkan Zenbilci, yol teftişine çıktı

Başkan Zenbilci, yol teftişine çıktı


Adana'nın merkez Sarıçam İlçe Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci, İncirlik Hürriyet Mahallesi'nde devam eden kilit parke yol çalışmalarını inceledi. İşçilerle bir süre sohbet eden Zenbilci, aşırı sıcaklardan dolayı yol yapım çalışmalarının daha serin olan akşam saatlerinde yapıldığını bildirdi.

    Sarıçam Belediyesi'nin asfalt ve kilit parke çalışmaları aralıksız sürerken İncirlik Hürriyet Mahallesi'nde gündüz sıcakların etkisi ile çalışamayan kilit parke ekibi, gece yol döşüyor. Başkan Ahmet Zenbilci, akşam saatlerinden gece geç saatlere kadar çalışan işçileri iftardan sonra ziyaret etti. Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Zenbilci, İncirlik’te son 3 ayda Kemalpaşa Mahallesi'nde 25 bin metrekare satıh kaplama yol yaptıklarını belirterek, “Şu anda da Hürriyet Mahallesi'nde 25 bin metrekare kilit parke yol çalışmamız mevcut. Mevsim koşulları nedeniyle arkadaşlarımız burada gece bir çalışma yürütüyor. Hürriyet mahallesi sakinlerine de hayırlı olsun diyorum.” dedi.

    İncirlik Hürriyet Mahalle Muhtarı Nuri Paylan da mahallenin bugüne kadar görmediği bir hizmete kavuştuğunu belirterek Sarıçam Belediye Başkanı Ahmet Zenbilci'ye teşekkür etti.

    Bu arada Sarıçam Belediyesi Çınarlı Mahallesi Esentepe konutlarının bulunduğu alanda kilit parke çalışmasına başlandı. Belediye halen Remzi Oğuz Arık Mahallesi'nde de kilit parke yol yapımı için hazırlıklarını sürdürüyor. Yine Küçükbaklalı, Yıldırım Beyazıt ve Göztepe mahallelerinde de asfalt yol çalışması için hazırlık yapılıyor. KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER