ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Mayıs 2013 Cuma 21:51

Başkan Yılmaz, polis adaylarıyla deneyimlerini paylaştı

Başkan Yılmaz, polis adaylarıyla deneyimlerini paylaştı


Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, misafir olduğu 19 Mayıs Polis Meslek Yüksekokulu öğrencisi polis adaylarıyla bilgi ve tecrübelerini paylaştı. Başkan Yılmaz, sağlıklı iletişimin önemine dikkat çekti.

Polis okulu öğrencilerine mesleklerini sevmeleri ve sahip çıkmaları tavsiyesinde bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, "Eğer işinizi benimserseniz başarı gelir. Ucundan kıyısından tutup günü kurtarmak için yapılan hiçbir işten hayır gelmez." dedi. Muhatap olunacak kişilerle sağlıklı, dengeli ve doğru iletişim kurmalarını tavsiye eden Başkan Yılmaz, "Bu, her zaman sizin önünüzü açacaktır. İkili ilişkilerin oluşturulması ve geliştirilmesi tüm meslek hayatınızda önemli bir unsur olacak. İşte bu noktada kendinizi ne kadar geliştirir, donanımlı olur, insan psikolojisini ve davranışlarını ne kadar anlarsanız o oranda başarılı olursunuz." ifadelerini kullandı.

Büyükşehir Belediyesi Meclis Başkan Vekili Turan Çakır, Polis Okulu Müdürü İrfan Akkaya, okul öğretmenleri ve öğrencilerin katıldığı toplantının sonunda Yılmaz’a günün anısına yağlı tablo hediye edildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER