ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL13°C
Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Mart 2013 Salı 14:23

Başkan Uğurlu, üniversiteli öğrencileri ziyaret etti


Karaman Belediye Başkanı Kâmil Uğurlu, Karaman Akademik Gençlik Derneği'ni (KARAGDER) ziyaret ederek üniversiteli öğrencilerle bir araya geldi. Dernek üyesi gençler, Başkan Uğurlu’dan akademisyenlik ve yöneticilik konusunda bilgi aldı.
KMÜ’de okuyan ve yüzde onluk başarı dilimine girmiş dernek üyesi öğrencilerle bir araya gelen Başkan Uğurlu, “Bu nazik davetinizi alır almaz hemen kabul ettim. Karaman’da yaşayan üniversite öğrencisi gençlerle sohbet etmek, onlarla vakit geçirmek, onlara Karaman hakkında bilgiler vermek beni son derece mutlu etti. Karaman Belediyesi olarak sizlere her türlü desteği ve hizmeti vermeye hazırız. Üniversitenizin yolunu prestijli bir yol haline getireceğiz. Artık okulunuza giderken son derece konforlu ve modern bir cadde hizmetinize sunulacak. Yine o alanda “Akıllı Bisiklet” uygulaması yapacağız. Siz bu bisikletlerle Karamanımızı istediğiniz kadar gezebileceksiniz. Daha sonra bu bisikletleri belirlenen noktalara bırakarak gezinizi tamamlamış olacaksınız. Öğrencilere yönelik hizmetlerimiz sadece bunlarla sınırlı kalmayacak.” dedi.
Başkan Uğurlu daha sonra gençlerden gelen soruları yanıtladı. Yemeğin ardından ise KARAGDER Yönetim Kurulu Başkanı Sadet Cona, Başkan Uğurlu’ya Karaman’a hizmetlerinden dolayı onur plaketi sundu.

 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER