ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL22°C
Parçalı Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Haziran 2013 Pazartesi 12:31

Başkan Tatlıoğlu sokakta dert dinledi

Başkan Tatlıoğlu sokakta dert dinledi


Bursa’nın Orhaneli ilçesi Belediye Başkanı İrfan Tatlıoğlu vatandaşlarla 'Sokak Buluşmaları' uygulamasını başlattı. Gazipaşa Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya gelen Tatlıoğlu, "Sorunlarınızı aracısız, dilekçesiz bizzat bana söyleyin." dedi.

Belediye Meclis üyeleri ve belediye personelinin de yer aldığı Bosch Kardeşlik Parkı'ndaki buluşmada konuşan Başkan Tatlıoğlu, "Orhaneli de birçok alanda devrim niteliğinde yatırımlar yaptık. Tüm çabamız sizlerin daha huzurlu, daha rahat bir yaşam sürmesi içindir. Sizleri Bursa'ya bağlı olmaktan kurtarmak için çıktığımız bu yolculukta, çok şükür temel dertlerinizi dindirdik. Biz seçim siyasetçisi, seçim simsarı değiliz. Sadece seçim dönmelerinde sizleri ziyaret etmiyoruz. Belirli periyotlarla halkımızın taleplerini dinliyoruz ve yerine getiriyoruz. Meclis üyeleri ile idari personel burada. Şimdi sokağınızdaki eksiklikleri bizlere bildirin. Hep birlikte çözüm bulalım." dedi.

Toplantıda sokak sakinleri, büyük sorunlarının olmadığını, mahalle parkına daha fazla oturma bankının ihtiyaç olduğunu, ayrıca kara ekmek fırını istediklerini ifade etti.
KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER