ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL34°C
Az Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 17 Haziran 2013 Pazartesi 17:20

Başkan Sözlü, başarılı öğrencilere kitap seti hediye etti

Başkan Sözlü, başarılı öğrencilere kitap seti hediye etti


Ceyhan Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, başarılı öğrencilere karne armağanı olarak kitap seti armağan etti. Sözlü, öğrencilerden tatilde kitap okumayı ihmal etmemelerini istedi.

Kendisini ziyarete gelen öğrencileri kabul eden Başkan Sözlü, takdir ve teşekkür belgesi alan öğrencilere karne armağanı olarak kitap seti armağan ettiklerini söyledi.

Amaçlarının öğrencilerin bilgi hazinelerini ve kitap okuma alışkanlıklarını geliştirmeye katkı sağlamak olduğunu dile getiren Başkan Sözlü, “Öncelikle tüm öğrencilerimize iyi tatiller diliyorum. Ceyhan Belediyesi olarak her yıl olduğu gibi bu yıl da başarılı öğrencilerimizi ödüllendirmek ve okuma alışkanlığını edindirmek adına takdir ve teşekkür belgesi alanlara kitap seti armağan ediyoruz. Bu vesile ile öğrencilerimizin yetişmesinde emeği geçen başta öğretmenlerimiz olmak üzere tüm velilerimizi de kutluyorum.” dedi

Öğrencilere uyarılarda da bulunan Sözlü, “Televizyon ve internet sizlere daha cazip gelebilir. Ancak bunu sınırlandırmayı bilmelisiniz. Tatil yaparken kitap okuma alışkanlığını hiçbir zaman yitirmeyin. Çünkü kitaplar, insan üzerinde kalıcı faydalar bırakır. Okuduğunuz her kitapta ayrı bir dünya ile tanışırsınız. Aynı zamanda bilgili, kültürlü ve kendini donanımlı olarak yetiştiren bir fert olarak her zaman toplumda saygı duyulan kişi olursunuz. Hepinize tekrar iyi tatiller diliyorum.” dedi.

Öte yandan etkinlik çerçevesinde Ceyhan Belediyesi’nce yaklaşık 10 bin kitap dağıtıldığı belirtildi.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER