ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL10°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 10 Eylül 2013 Salı 21:11

Başkan Sözen, Güvenli Kent Hizmet Ödülü'ne layık görüldü


Antalya Manavgat Belediye Başkanı Şükrü Sözen, Özel Güvenlik Kurumu Derneği'nin 'Güvenli Kent Hizmet Ödülü'ne layık görüldü. Güvenlik ödülünün Antalya genelindeki ilçe ve beldelerin Özel Güvenlik Kurumu Derneği'nce değerlendirmeye tabi tutulduğu belirtildi.

Başkan Sözen'in kent içinde yaptığı park ve bahçelerde fark ve farkındalık oluşturan düzenlemeler, ırmak kıyısı projeleri ve bu hizmetlerde halkın can ve mal güvenliğinin korunması amacıyla 24 saat güvenlik personeli görevlendirmesi yönelik yaptığı çalışmalar nedeniyle verildi.

Sözen, 2. Güvenli Kent Hizmet Ödülü'nü Antalya Gazeteciler Cemiyeti Lokali'nde düzenlenen törenle aldı. Sözen’e ödülünü Antalya Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Bekir Kumbul takdim etti.

Özel Güvenlik Kurumu Genel Başkanı Mustafa Balık, derneğin bu yıl ikincisini düzenledikleri ödül töreninde 'Güvenli Kent Hizmet Ödülü'nü' Manavgat'a vermeyi uygun gördüklerini söyledi. Balık, önümüzdeki yıl ödüllerin Türkiye çapında değerlendirme tabi tutulacağını ifade etti.

Törende 'Özel Güvenlik Dostu Belediye' ödülü ise Konyaaltı Belediye Başkanı Muhittin Böcek'e verildi. Kurum ödüllerini ise Prens Özel Güvenlik A.Ş, Antea Özel Güvenlik A.Ş, HD Özel Güvenlik Ltd Şti., kişilerde ise Ersin Oyar, Hüseyin Durgun, Fatma Yıldırır, Mustafa Hakan ödüle layık görüldü.

Başkan Sözen, böylesine anlamlı bir ödüle layık görüldüğü için dernek yöneticilerine teşekkür ederek, "Yaptığımız bütün çalışmalar, insanımıza daha yaşanabilir bir kent bırakmak içindir. Bu ödülü gururlanarak ve onurlanarak tüm Manavgat halkım adına alıyorum. Herkese teşekkür ederim." diye konuştu.

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER