ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL16°C
Gök Gürültülü Sağanak Yağışlı
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 26 Temmuz 2013 Cuma 23:32

Başkan Şevkan: Ne zaman gözümü gözünüzden kaçırırsam, beni yok edin


Acıpayam Belediye Başkanı Hulusi Şevkan, ilçeye bağlı tüm belde ve köy muhtarlarına bir iftar yemeği verdi.

Düzenlenen iftar yemeğine, İl Genel Meclisi üyelerinden Fikret Gümüş, Yılmaz Elçin ve Mahmut Dokumacı, Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Erdem ile köy muhtarları katıldı.

Yemek sonrasında muhtarlar ile görüş alışverişinde bulunan Belediye Başkanı Şevkan, ilçe merkezindeki yaşam tarzı ile en uç köylerdeki yaşam tarzını aynı seviyeye yükseltmek için çalıştıklarını ifade ederek, "Sizinle bizim aramızda ayrı gayrı yoktur. İnşallah gelecekte de büyükşehir şemsiyesi altında hep beraber çalışacağımıza inanıyorum. Köydeki vatandaşımızın ayağına diken batsa bizim yüreğimiz kanar. Birlik ve beraberliğimizi asla kaybetmemeliyiz. Türk milleti tarih boyunca kardeşliği ön planda tutmuştur. Acıpayam halkına şunu söylerim: "Ne zaman gözümü gözünüzden kaçırırsam beni yok edin" yani birbirimizden göz kaçırmadığımız sürece büyük işlerin altına hep beraber imza atabilir ve altından kalkabiliriz." dedi.

Köylerin sorunlarını çözmek için, büyük uğraş verdiklerini belirten Şevkan, "Birçok kez kahvede masanıza evinize konuk olduk, çayınızı içtik. Bakıyorum ki hiçbirimizin birbirimizden farkı yok. Çok sık Ankara ziyaretlerimiz oluyor. Köylerimizin sorunlarını çözmek için uğraşıyoruz. İl Genel Meclisi üyesi arkadaşlarımızla sürekli istişare içindeyiz. Hep köylerdeki vatandaşlarımızın derdi ve çözümü için buralardayız. İnanın siz yokken biz sizinle beraberiz, inanıyorum biz yokken de siz bizimle berabersiniz. Dün beraberdik, bugün beraberiz, inşallah yarın da beraber olacağız." şeklinde konuştu.

Muhtarlar da köylerinin sorunlarını başlıklar halinde sıralayacaklarını, çözüm ve yerinde inceleme için Başkan Şevkan’ı köylerine davet edeceklerini söylediler. Olukbaşı Köyü Muhtarı Rıza Kuru, Başkan Şevkan'ın bu davetinin çok anlamlı olduğunu belirterek, "Uzun zamandır muhtar arkadaşlarımızla görev başındayız. Hiçbir sorun yaşamadan birlikte çalıştık." diye konuştu. 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER