ÖNE ÇIKANLAR :
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 28 Ocak 2013 Pazartesi 14:50

Başkan Palta'dan çok özel ziyaret

Başkan Paltadan çok özel ziyaret


Aksaray Belediye Başkanı Nevzat Palta, Özel Sema Koleji ve Sabah Dershanesi'ni ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

Ziyarette Belediye Başkanı Nevzat Palta, her iki kurumunda 1994 yılından itibaren Aksaray'da faaliyet gösterdiğini belirterek şöyle konuştu: "Bizde tabii ki yakinen takip ediyoruz. Belediye başkanı olduktan sonra ilişkilerimiz birebir devam ediyor ama daha önce de bu hizmetleri bu faaliyetleri yakinen biliyoruz. Tabii ki bu okullarda yetişen çocuklarımızda hem normal aldığı eğitimlerle beraber de kendi üzerine yüklemiş olduğu belirli değerler belirli misyonlar içerisinde de şu anda mezun olup üniversite bitiren ve ülkemizin değişik kademelerinde hizmet veren binlerce gencimiz var. Dolayısıyla o açıdan ben emek veren bütün hocalarımıza emeği geçenlere yürekten teşekkür ediyorum. İnşallah başarılarını diliyorum.”

Özel Sema Koleji Müdürü Mehmet Ali Akbaş da toplumun önde gelen isimlerinin okulları ziyaret etmesinin çocukların geleceği açısından kariyer çizgisi oluşturduğunu ifade etti.

Sabah Dershanesi Genel Müdürü Musa Esener ise Başkan Nevzat Palta’nın ziyaretinin öğrencilere moral ve motivasyon olduğunu vurguladı.

Yapılan açıklamaların ardından Başkan Nevzat Palta öğrencilerle sohbet etti.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER