ÖNE ÇIKANLAR :
İSTANBUL9°C
Çok Bulutlu
GÜNDEMTÜMÜ
  • GÜNCELLEME: 21 Ağustos 2013 Çarşamba 11:09

Başkan Öztürk’ten Demirspor ve Adanaspor’a ‘kombine’ desteği

Başkan Öztürkten Demirspor ve Adanaspora kombine desteği


Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk, 45'er kombine bilet aldığı Adanaspor ve Adana Demirspor'a toplam 225 bin TL destekte bulundu.

Adana Demirspor Kulüp Başkanı Mustafa Tuncel ve Adanaspor Kulübü Başkan Yardımcısı Ahmet Bozkurt’un ayrı ayrı ziyaret ettiği Seyhan Belediye Başkanı Azim Öztürk her iki kulüpten de 45’er adet kombine bilet satın aldı. Başkan Öztürk kombine bilet satın alarak her iki kulübe toplam 225 bin TL’lik maddi destek sağladı.

Şehirlerin ekonomik, kültürel ve sosyal alanlardaki başarısının spordaki başarısıyla doğru orantılı olduğunu ifade eden Belediye Başkanı Azim Öztürk, “Ancak Adana ayarındaki diğer şehirlerimizin Süper Lig’de top koşturan temsilcileri varken bizim bir değil üstelik iki ayrı kulüple o klasmanda temsil edilmemiz şarttır. Zaten sporda böyle bir başarıdan söz edemiyorsak diğer alanlar detaydan ibarettir, teferruattan ibarettir.” diye konuştu.

Adana Demirspor Başkanı Mustafa Tuncel’i makamında kabul eden Azim Öztürk, “Şehrimizin her iki güzide kulübüne de destek olmak bu şehirde yaşayanların görevidir. Adana Demirspor şehrimizin sembolleşmiş güzide futbol takımlarından birisidir. Bu anlamda Demirspor’a zor zamanlarında destek çıkan Mustafa Tuncel başkanımıza bu kez de elini taşın altına koyduğu için canı gönülden teşekkür ediyorum.” dedi. Ziyarette taraftarı simgeleyen ve üzerinde Azim Öztürk yazan 12 numaralı formayı Belediye Başkanı Öztürk’e hediye eden Kulüp Başkanı Tuncel, “Başkanımız bizi yıllardan bu yana yalnız bırakmamıştır. İhtiyaç duyduğumuz her zaman yanımızda olmuştur. Bu vesileyle bir kez daha teşekkürlerimi ifade ediyorum.” dedi.

Adana Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Ahmet Bozkurt da Başkan Öztürk’ü ziyaret etti. Bozkurt, Adanaspor’a verdiği destek ve yıllardır yaptığı yardımlardan dolayı Öztürk’e teşekkür etti. Başkan Öztürk ise “Şehrimizin sembolü haline gelmiş iki takımımızdan Adanaspor’a yıllardır verdiğimiz desteği sürdürüyoruz.” diye konuştu.
 

KAYNAK:
CİHAN
ETİKETLER:
ÖNCEKİ HABER

SONRAKİ HABER